Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Czarny85 napisał:
i wszysznio w tym paskudnym temacie . niech to nie trafi do moich kolegów z policju, ale chuj wam w dupę węszące skurwysyny!!! Kobiete mi zabrali.


how ???
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
ho! yo! alfy i omegi wy moje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:


I z czego cieszysz miche. No smialo...opowiedz nam tu jak przebiegala twoja niewatpliwie blyskotliwa kariera za granica.[/quote]


pewnie juz wrociles z pracy na zmywaku i zaraz wejdziesz na forum,wiec jesli interesuje cie tak bardzo moja blyskotliwa kariera to w przyszlym tygodniu badz w piatek w tym tygodniu bede w amsterdamie w kancelarii prawnej
Thinkwise Solutions Ltd przy Keizersgracht 174 - II
I chetnie osobiscie opowiem ci o mojej karierze jesli tak bardzo ci to spedza sen z powiek
dla mnie jestes zwyklym leszczem kopiacym szmacianke z kolegami na podworku a ja dawno gram w lidze mistrzow
choc jak twierdzisz nie umie pisac (l)czy (ł)
niespodziewam sie tez innej odpowiedzi niz tego ze ty masz gdzies takich burakow jak ja
( a moze jestem w bledzie?)
pozdrawiam cie serdecznie moj kolego
kolek kołek moze byc nawet kotek
mysle ze na tym zakoncze definitywnie korespondecje z toba
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sluchaj kołek. Powiedziales co wiedziales, niewiele tego bylo ale nie osmieszaj sie juz OK. Ja wierze ze mieszkasz w Belgii 14 lat. Czytajac twoje wypowiedzi dochodze tylko do wniosku ze potwierdzasz stereotyp Belga z holenderskich kawalow. Tak ze powodzenia z lodami i nie zawracaj mi juz gitary bo zalosny jestes. A jesli juz bedziesz na Keizersgracht to to tak sie sklada ze mieszkam na tej ulicy od 8 lat wiec to moja okolica. Tylko juz nie ubieraj sie jak na Gay Pride bo to nie ta pora roku
I ty masz widze jakies kompleksy na punkcie zmywaka. Co prawda nigdy nie pracowalem w tej profesji ale nie nabijam sie z ludzi z tego powodu. Lepiej chyba pracowac na zmywaku i byc czlowiekiem niz pajacowac na forum jak ty to robisz.
I ty ze mna konczysz dyskusje ??? Czlowieku z takimi jak ty nie mam o czym nawet gadac.
Liga Mistrzow he he he. Chyba w pieprzeniu glupot na forum.
Co do tego ze bedziesz w kancelarii prawnej to wcale nie znaczy ze jestes gosc. Znam ta firme. To w sumie kolo hotelu Toren. To ze ktos jedzie do ambasady na przyklad to nie znaczy wcale ze jest ambasadorem
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Marek wyjmij te muchy z nosa!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Spox Czarny Nie lubie tylko jak mi jakies buraki jada po rodzicach i tyle, bo ani nie sa arabami ani pakistanczykami wiec sprawa jasna. Ale juz OK.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
no jesli chodzi o rodzine, to sie nie wpieprzam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Ciesze sie ze dostarczylam ci rozrywki...I nie mow mi jakie mam doswiadczenia,kogo znam i jak oceniam ludzi...bo mnie nie znasz...Wiec daruj sobie...I mysle ze jestes troche za mlody,zeby zrozumiec co nie co....Mieszkam za granica juz grubo ponad 10 lat,spotkalam sie z roznym traktowaniem ze strony roznych narodowosci...najgorsze spotkalo mnie ze strony Arabow czy Turkow czy Marokanczykow.Nie bede opisywac tych doswiadczen,bo to bez sensu.Uczepisz sie jednego zdania i nim budujesz swoja obrone...
Ciesz sie,ze ty nie miales z nimi przykrych doswiadczen...


No nie znam cie, ale z tego co napisalas mozna czegos sie dowiedziec.

Sorry, tez nie musisz mowic ze jestem za mlody na to zeby zrozumiec cos z tego co mowisz, mieszkam 10 lat w Belgi, niedlugo bedzie 11.

Ale kazdy ma swoje zdanie o innych, nie bede w to wnikal.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
yyyyy what???
kto go tutaj wpuscił
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz Kebab,nie chodzi o to zebys umial czytac...I powtorze sie,ciesz sie ze nie miales z nimi przykrych doswiadczen...
Jesli masz ochote ,zapoznaj sie z kultura ludzi ktorych bronisz...moge ci polecic pare lektur...napisanych przez kobiety z ich kultury w formie biografii...Moze wtedy uswiadomisz sobie istote tego o czym mowie
Zgłoś wpis


Bliżej nas